• kosciol

    Parafia św. Andrzeja Boboli w Leszczynach

  • kosciol

    www.parafialeszczyny.wiara.pl

  • kosciol

    Dzisiaj jest

  • kosciol

    Witamy na stronach naszej parafii




W kalendarzu litrugicznym wspominamy Dzisiejsza liturgia Słowa

Liturgia tygodnia

Autor: Administrator | 6.02.2016

7 lutego - V niedziela zwykła
10 lutego - Środa Popielcowa (msze: 8.00, 9.00, 16.00 i 18.00)
11 lutego - NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego) O 15.00 - msza św. dla chorych

Rekolekcje wielkopostne 10-13 lutego 2016

Autor: Administrator | 6.02.2016

Środa Popielcowa (10 lutego):
8.00, 9.00, 16.00, 18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Czwartek (11 lutego, Światowy Dzień Chorego):
8.00 i 17.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich
15.00 – Msza św. z nauką dla chorych
18.00 – Nauka stanowa dla małżonków i rodziców

Piątek (12 lutego):
8.00 i 18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich
19.00 – Nauka stanowa dla młodzieży

Sobota (13 lutego):
8.00 i 18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich na zakończenie rekolekcji

Kolekta zebrana w ostatnim dniu rekolekcji zostanie przeznaczona na cele Klasztoru Ojców Franciszkanów w Cieszynie.

SPOWIEDŹ w czasie rekolekcji:
- w Środę Popielcową: pół godziny przed każdą mszą św.;
- w czwartek, piątek i sobotę: pół godziny przed mszą św. poranną i godzinę przed mszą św. wieczorną.

40-godzinne nabożeństwo. Plan adoracji.

Autor: Administrator | 6.02.2016

Niedziela – 07.02.2016 r.
12.30 – 15.00 i 16.00 – 17.00: Wspólna adoracja Najśw. Sakramentu

Poniedziałek – 08.02. i wtorek – 09.02.2016 r.
8.00 – Msza św. i wspólna adoracja Najświętszego
9.00 – Róże Różańcowe – (Panie: Burek i Różnowska)
10.00 – Ks. Pojdy, Rybnicka, Daszyńskiego, Sikorskiego, Tylna, Willowa, Polna, Leszczyńska, Piekarnicza, Lompy, Powstańców, Jasna, Żorska – (P. Bernacka)
11.00 – Rogowa, Odległa, Narutowicza, Św. Antoniego, Górnośląska, Piłsudskiego, Pierchały, Błękitna, Słowiańska, Ks. Dłucika, Bpa Pluty – (P. Ostroch)
12.00 – Sportowa, Brzozowa, Sosnowa, Świerkowa, Moniuszki, Mostowa, Krótka, Krzywa, Matejki, Żeromskiego, Tuwima, Tetmajera, Chopina, W. Pola – (Panie: Kretek i Tuwalska)
13.00 – Orzeszkowej, Sienkiewicza, Dąbrowskiego, Ligonia, Broniewskiego, Wyszyńskiego, Morcinka, Dunikowskiego, Reymonta, Miarki – (P. Kujawska)
14.00 – Ogrodowa, Kopernika, Konopnickiej, Poprzeczna, Ks. Popiełuszki, Czereśniowa, Słowiańska, Dąbrowy, Mieszka I, Przedszkolna, Pawlasa – (Panie: Gwóźdź i Piecha)
15.00 – Czciciele Bożego Miłosierdzia – (P. Szombara)
16.00 – Dzieci i młodzież – (Panie Katechetki)
17.00 – Franciszkański Zakon Świeckich i Grupa Modlitewna o. Pio – (P. Pawlas i P. Wczasek)
18.00 – Msza św. na zakończenie.



Porządek mszy św.:

  • NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
    7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 17.00;
  • ŚWIĘTA ZNIESIONE:
    8.00, 9.00, 16.00, 18.00;
  • W TYGODNIU:
    8.00, 18.00 (w czwartki o 17.00);
Rok Miłosierdzia
Jubileuszowe świątynie w naszej archidiecezji