Panama na Śląsku

Cały świat, żyje wydarzeniami z Panamy, gdzie odbywają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży. Nie każdy mógł jednak  pojechać na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem do Ameryki Środkowej. Zrodził się pomysł alternatywnej „Panamy”. W hali widowiskowo-sportowej jastrzębskiego węgla w Jastrzębiu-Zdroju w nocy z 26 na 27.01.2019 odbywała się „Panama na Śląsku”.  Spotkanie młodych z archidiecezji katowickiej w którym wzięli udział, także nasi młodsi i bardziej doświadczeni parafianie. Koncerty wielbiące Pana Boga, Eucharystia pod przewodnictwem bp Marka Szkudły, telemost z Panamą, gdzie odbywało się czuwanie z papieżem Franciszkiem i adoracja Najświętszego Sakramentu. Piękny czas spotkania i dawania świadectwa swojej wiary w którym uczestniczyło ok. 2600 młodych ludzi.

Kancelaria parafialna
Poniedziałki i Piątki:
8.30 - 11.00 i 16.00 - 18.00
Wtorki, Środy, Czwartki:
16.00 - 18.00
Soboty, Niedziele i święta:
nieczynne
W lipcu i sierpniu
Poniedziałki, Środy i Piątki:
16.00 - 18.00