Wyjazd na spektakl o błogosławionej Anieli Salawie do parafii św. Anny w Zabrzu

3 lutego leszczyńscy parafianie wraz z księdzem proboszczem udali się na krótki, ale jakże bogaty w treści wyjazd. Pierwsze kroki postawili w sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Kochłowicach, gdzie tamtejszy proboszcz skierował kilka słów o Słudze Bożym Wilhelmie Plucie, a później udali się tuż obok do parafialnego kościoła Trójcy Przenajświętszej, aby zobaczyć chrzcielnicę, przy której został ochrzczony. Głównym celem wyjazdu była parafia św. Anny w Zabrzu, w której odbył się spektakl o błogosławionej Anieli Salawie w reżyserii księdza Marcina Wojtczaka pochodzącego z naszej parafii.  Po spektaklu na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który był okazją do podzielenia się refleksjami na temat przedstawienia.

 

Galeria

Kancelaria parafialna
Poniedziałki i Piątki:
8.30 - 11.00 i 16.00 - 18.00
Wtorki, Środy, Czwartki:
16.00 - 18.00
Soboty, Niedziele i święta:
nieczynne
W lipcu i sierpniu
Poniedziałki, Środy i Piątki:
16.00 - 18.00