Kolęda 2021-2022

Odwiedziny duszpasterskie rodzin 2021/2022

 

Sobota 27-11-2021 godz.10.00

1 – Ks. Pojdy 33 - 1

2 – Ks. Pojdy 40 - 2

3 – Ks. Pojdy 106 - 166

4 – Ks. Pojdy 194 - 168

 

Niedziela, 28-11-2021, godz. 15.00

1 – Narutowicza (od końca) i Ks. Pojdy 168A

2 – Bp Pluty, Słowiańska, Ks. Dłucika

3 – Jasna (od końca), Ks. Pojdy 147 - 115

 

Poniedziałek, 29-11-2021, godz. 15.00

1 – Ks. Popiełuszki, Czereśniowa, Ks. Pojdy 70, 80, 82, 102

2 – Pawlasa, Przedszkolna, Mieszka I, Dąbrowy, Ks. Pojdy 58, 42, 42B

3 – Ks. Pojdy 35-75 i Armii Krajowej

 

Wtorek, 30-11-2021, godz. 15.00

1 - Ks. Pojdy 93 - 113

2 - Ks. Musiała i Ks. Pojdy 77 - 91

3 – Błękitna (od końca)

 

Środa, 01-12-2021, godz. 15.00

1 – Powstańców 62 - 36

2 – Żorska (od początku)

3 – Żorska (od końca)

 

Czwartek, 02-12-2021, godz. 15.00

1 – Powstańców 1 - 29B 

2 – Powstańców 63a - 31

3 – Powstańców 34 - 2

 

Niedziela, 05-12-20121, godz. 15.00

1 – Polna 8, 12 i Rybnicka 40 - 52

2 – Ks. Pojdy 35 A (segment 4,3,2,1)

3 – Ks. Pojdy 35 A (segment 9,8,7,6,5)

Wtorek, 07-12-2021, godz. 15.00

1 – Nowy Dwór i Polna 2, 4, 5, 9, 11

2 – Rybnicka 70 (od końca)

3 – Rybnicka 53-97 i Bieli 82

 

Czwartek, 09-12-2021, godz. 15.00

1 – Górnośląska (od końca)

2 – Piłsudskiego (od końca)

3 – Św. Antoniego (od końca)

 

Piątek, 10-12-2021, godz. 15.00

1 – Pierchały (od początku)

2 – Pierchały (od końca)

3 – Dworcowa 127 - 98

 

Sobota, 11-12-2021, godz. 10.00

1 – Rogowa i Odległa

2 – Powstańców 105 - 65

3 – Lompy (od początku)

4 – Lompy (od końca)

 

Niedziela, 12-12-2021, godz. 15.00

1 – Piekarnicza (od końca)

2 – Daszyńskiego (od końca)

3 – Leszczyńska od początku i Willowa 44 - 23

 

Poniedziałek, 13-12-2021, godz. 15.00

1 – Tylna (od początku) i Sikorskiego 27 - 7

2 – Brzozowa (od końca)

3 – Sosnowa i Świerkowa

 

Wtorek, 14-12-2021, godz. 15.00

1 – Broniewskiego 5 i 10

2 – Broniewskiego 12 i 7

3 – Sikorskiego 34 - 2



 

Środa, 15-12-2021, godz. 15.00

1 – Morcinka 1 i 9 (dom)

2 – Morcinka 3

3 – Morcinka 5

 

Czwartek, 16-12-2021, godz. 15.00

1 – Morcinka 2

2 – Morcinka 6 (przedszkole) i 4

3 – Broniewskiego 1

 

Piątek, 17-12-2021, godz. 15.00

1 – Poprzeczna 3, 2, 1 i Ligonia 12, 10, 8

2 – Ligonia 14D, 14C, 14 B

3 – Ligonia 14A, 14

 

Sobota, 18-12-2021, godz. 10.00

1 – Moniuszki 1 D - A

2 – Mostowa 2

3 – Mostowa 4

4 – Mostowa 6

 

Niedziela, 19-12-2021, godz. 15.00

1 – Ligonia 1, 2, 4, 6

2 – Ligonia 3, 5

3 – Ligonia 7, 9

 

Poniedziałek, 20-12-2021, godz. 15.00

1 – Ligonia 11A, 11

2 – Ligonia 11D, 11C, 11B

 

Poniedziałek, 27-12-2021, godz. 15.00

1 – Konopnickiej 6 

2 – Broniewskiego 2 i Dąbrowskiego 1

3 – Broniewskiego 4 i Dąbrowskiego 2




 

Wtorek, 28-12-2021, godz. 15.00

1 – Dworcowa 9B, 9C, 11

2 – Dworcowa 11C, 11B, 11A

3 – Wyszyńskiego 2, 1

 

Środa, 29-12-2021, godz. 15.00

1 – Dworcowa 3A, 3 i 1

2 – Dworcowa 3C, 3B i 5 

3 – Dworcowa 9A, 9 i 7 

 

Czwartek, 30-12-2021, godz. 15.00

1 – Plac Matejki

2 – Plac Grunwaldzki

3 – Ogrodowa 13 - 2

 

Niedziela, 02-01-2022, godz. 15.00

1 – Reymonta 3,2 i Miarki 4 

2 – Reymonta 4

3 – Plac Kopernika 8 -1

 

Poniedziałek, 03-01-2022, godz. 15.00

1 – Sienkiewicza 2 i 1 

2 – Sienkiewicza 4 i 3 

3 – Miarki 2,1 i Reymonta 1

 

Wtorek, 04-01-2022, godz. 15.00

1 – Plac Dunikowskiego

2 – Orzeszkowej 2 i 1

3 – Orzeszkowej 4 i 3

 

Środa, 05-01-2022, godz. 15.00

1 – Konopnickiej 2

2 – Ogrodowa 1, Konopnickiej 1, Jagiellońska 2,1

3 – Krzywa 3, 2, 1




 

Sobota, 08-01-2022, godz. 10.00

1 – Sportowa 2 C-A

2 – Sportowa 2 F-D

3 – Sportowa 4

4 – Sportowa 6

 

Niedziela, 09-01-2022, godz. 15.00

1 – Konopnickiej 5, 4

2 – Żeromskiego 1

3 – Żeromskiego 3

 

Poniedziałek, 10-01-2022, godz. 15.00

1 – Tetmajera 1

2 – Tetmajera 4

3 – Tetmajera 6

 

Wtorek, 11-01-2022, godz. 15.00

1 – Pola 2

2 – Pola 4

3 – Chopina 6 i Pola 6

 

Środa, 12-01-2022, godz. 15.00

1 – Chopina 4A i Chopina 2A

2 – Chopina 4B i Chopina 2B 

3 - Wyszyńskiego 4 i Broniewskiego 14

 

Czwartek, 13-01-2022, godz. 15.00

1 – Tuwima 6 i Tetmajera 2

2 – Tuwima 1 i 8

3 – Broniewskiego 3

 

Piątek, 14-01-2022, godz. 15.00

1 – Konopnickiej 3 i Krótka 1

2 – Krótka 2

3 – Krzywa 4 


 

Sobota, 15-01-2022, godz. 10.00

1 – Broniewskiego 8 i 6 

2 – Broniewskiego 9 D-A

3 – Broniewskiego 9 H-E

 

Niedziela 16-01-2022 godz.15.00

Kolęda dodatkowa

 

Czytania na każdy dzień

Kancelaria parafialna
Poniedziałki i Piątki:
8.30 - 11.00 i 16.00 - 18.00
Wtorki, Środy, Czwartki:
16.00 - 18.00
Soboty, Niedziele i święta:
nieczynne
W lipcu i sierpniu
Poniedziałki, Środy i Piątki:
16.00 - 18.00